NE İŞE YARAR? 

MUJGAN Kaş ve Kirpik Serumu REDENSYL Aktivatörü ile kirpik ve kaş kıl foleküllerindeki kök hücreleri uyararak kaş ve kirpiklerinizin güçlenmesini destekleyen yağsız bir serumdur.

Kıl köklerini besleyerek kaş ve kirpiklerinizi canlandıran MUJGAN Kaş ve Kirpik Serumu aynı zamanda kaş ve kirpiklerinizin sağlıklı, parlak, dolgun ve biçimli görünmesini sağlar.

Sürekli olarak kullanılan maskara, göz ve kaş kalemi zamanla kaş ve kirpiklerinizin yıpranma ve dökülmesine sebep olur. Protez kirpik dövme gibi işlemlemlerle zarar gören dokular, seyrelen kıllar yüzünden hayalini kurduğunuz bakışlardan uzaklaşırsınız.

MUJGAN Kaş ve Kirpik Serumu makyaj altına uygulanabilen yağsız dokusu sayesinde sizi kusursuz makyajdan uzaklaştırmaz.Düzenli kullanımda maskara, protez kirpik, dövme gibi işlemlere ihtiyaç duymadan sizi istediğiniz kusursuz bakışlara sahip kılar. 


 

KULLAN:
PERFORMANS

Yeni MUJGAN Kaş ve Kirpik Serumu kaş ve kirpiklerinizi yeniden yapılandırır. Böylece kaş ve kirpikleriniz pozitif,enerji kazanmış, sağlıklı daha uzun, daha hacimli ve daha dolgun bir görünüm kazanmış olur. İçeriğindeki REDENSYL ve  bitki özleri sayesinde düzenli kullanımda kaş ve kirpiklerin beslenmesine yardımcı olur. REDENSYL en kuvvetli kök hücre aktivatörü ile kaş ve kirpiklerinizi yeniden yapılandırın.

BÜYÜLEN:
DENEYİM

Harika görünmenin zevkini tadın. Biçimli sık ve harika görünümlü kaşlar için MUJGAN Kaş ve Kirpik serumu tam size göre... Avrupada 2014 yılında başarı ödülü almış REDENSYL kök hücre yöntemi ile yapılan klinik testlerde kıl oluşumu, dolgunluk ve hacim verdiği görülmüştür .


DEĞİŞİMİ YAŞA:
GÜÇ

MUJGAN'ın kaş ve kirpiklerinizde yarattığı değişime hayran kalacak; yeni görünüşünüze siz bile inanamıyacaksınız. MUJGAN sayesinde hayatınızdan takma kirpik, kaş kalemi, kaş dövmesi gibi kavramları çıkaracaksınız.