KULLANIM

Sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa makyajsız kaş ve kirpiklere uygulanır.İki taraflı aparatının bir tarafı kaş, bir tarafı kirpik için dizayn edilmiştir. Yıkamadan durulamadan üzerine rahatlıkla makyaj yapılabilir.Yağlı bir his yadat kötü bir koku bırakmaz.

  

Düzenli kullanımda kısa sürede gözle görülür bir değişim... 

KULLAN:
PERFORMANS

Yeni MUJGAN Kaş ve Kirpik Serumu kaş ve kirpiklerinizi yeniden yapılandırır. Böylece kaş ve kirpikleriniz pozitif,enerji kazanmış, sağlıklı daha uzun, daha hacimli ve daha dolgun bir görünüm kazanmış olur. İçeriğindeki REDENSYL ve  bitki özleri sayesinde düzenli kullanımda kaş ve kirpiklerin beslenmesine yardımcı olur. REDENSYL en kuvvetli kök hücre aktivatörü ile kaş ve kirpiklerinizi yeniden yapılandırın.

BÜYÜLEN:
DENEYİM

Harika görünmenin zevkini tadın.Biçimli sık ve harika görünümlü kaşlar için MUJGAN Kaş ve Kirpik serumu tam size göre..Avrupada 2014 yılında başarı ödülü almış REDENSYL kök hücre yöntemi ile yapılan klinik testlerde kıl oluşumu, dolgunluk ve hacim verdiği görülmüştür.


DEĞİŞİMİ YAŞA:
GÜÇ

MUJGAN'ın kaş ve kirpiklerinizde yarattığı değişime hayran kalacak; yeni görünüşünüze siz bile inanamıyacaksınız.MUJGAN sayesinde hayatınızdan takma kirpik, kaş kalemi, kaş dövmesi gibi kavramları çıkaracaksınız.